Kontakty
Petr Černohlávek
Pod Zemankou 19/1599
147 00 Praha 4

Společnost JO_PE, zahájila svoji činnost v roce 2004 jako importér a distributor francouzských vín.
Naším zaměřením je velkoobchodní a maloobchodní prodej. Hlavním odbě-ratelem je privátní klientela, malé i vel-ké společnosti, vinotéky.
Dnes je již standardem nabízet širokou škálu vín od různých vinařství. A prodej vína se tak stává neosobní, a zákazník si často odnáší zajíce v pytli.

Jsem velký milovník vín a miluji kvalitní francouzská vína. A tuto vášeň také promítám do výběru vín od francouzských nezávislých soukromých vinařů. Kvalitní víno, které jsem sám ochutnal a vybral pak ode mne nakupují moji přátelé a další milovníci vín. Jezdím do Francie vína vybírat přímo k vinařům. Vím, že nezávislým francouzským vinařům jde v první řadě o kvalitní vína a tak výhradně používají vlastní produkci vinných hroznů. Nikdy nemíchají vlastní hrozny s hrozny jiných vinařů. Tento důraz na kvalitu vína zaručuje vysoce kvalitní vína.

Jsem moc rád, že mohu svoji vášeň takto dál rozvíjet a pomáhat svým přátelům a milovníkům dobrého francouzského vína. Díky tomu mám nadšené zákazníky, které se k nám pravidelně vrací a já jsem za ně rád. Naše budoucnost je v osobním výběru kvalitních vín.
Tato vína musí splňovat přísná kritéria našeho výběru včetně profesionálního a láskyplného přístupu vinaře k pěstování i výrobě vína s ohledem na přírodu.
Pečlivě vybíraná francouzská vína v naší nabídce doplňuje víno z Moravy, V nabídce vín figuruje jak červené víno, bílé víno tak i růžové víno.

VÍNO

Tel.: +420 602 207 843
Email: petr@jo-pe.eu

Víno

POKRAČUJTE ZDE

aaaaaaaaaaaaiii